Yhteystiedot
Toi­mi­ti­lat
Työn­te­ki­jät
Yh­tey­de­not­to­lo­ma­ke
Yhteystiedot > Työntekijät

Työntekijät

SEURAKUNNAN TYÖNTEKIJÄT 2017
Eturivissä vasemmalta
kiinteistötyöntekijä Riitta Tiitinen,
vs. nuorisonohjaaja Anne Pentinmäki,
kanttori Antti Virtalaine,
diakoni Helena Valli ja
talouspäällikkö Eeva Uusimäki.
Takarivissä vasemmalta
lastenohjaaja Päivi Kunnasmaa-Hirvikoski,
lastenohjaaja- kiinteistötyöntekijä Anita Rintamäki ja
toimistosihteeri Terttu Kallio.
Kuvasta puuttuvat kirkkoherra Tom Broberg ja kiinteistötyöntekijä Eija-Liisa Hietasalo
MERIKARVIAN SEURAKUNNAN TYÖNTEKIJÖIDEN YHTEYSTIEDOT

Kirkkoherra Tom Broberg
puh. 040 5277 504
e-mail: tom.broberg@evl.fi

Diakoni Helena Valli
puh. 040 4805 754
e-mail: helena.valli@evl.fi

Kanttori Antti Virtalaine
puh. 040 1978 090
e-mail:antti.virtalaine@evl.fi

vs. Nuorisontyönohjaajan Anne Lounasvaara
puh. 040 4861 096
e-mail: anne.lounasvaara@evl.fi

Lastenohjaaja Päivi Kunnasmaa-Hirvikoski
puh. 040 1976 510
e-mail: paivi.kunnasmaa-hirvikoski@evl.fi

Lastenohjaaja, emäntä-siivooja Anita Rintamäki
puh. 040 1738 595
e-mail: anita.rintamaki@evl.fi

vt. Talouspäällikkö Soili Wallin
puh. 040 1241 653
e-mail: soili.k.wallin@evl.fi

Toimistosihteeri Terttu Kallio
puh. 02 5512 300
e-mail: terttu.kallio@evl.fi

Kiinteistötyöntekijä Eija Hietasalo
(seurakuntatalon talonmies)
puh. 040 5796 006
e-mail: eija-liisa.hietasalo@evl.fi

Kiinteistötyöntekijä Riitta Tiitinen
puh. 040 5322 624
email: riitta.tiitinen@evl.fi

Seurakunnan lähetyssihteeri Merita Mäkinen
puh. 040 1547 236
email: merita.k.m94@hotmail.fi

Päivitetty 26.10.2018 - Tulostettava versio -
 
 
 Kirkkoherranvirasto • Kauppatie 50, 29900 MERIKARVIA • (02) 5512 300, 5512 174 • merikarvian.seurakunta@evl.fi
Sivuston toteutus: Hakosalo Software OyLisätietoa evästekäytännöstä